o Firmie

Szanowni Państwo,

jesteśmy grupą entuzjastów prawa administracyjnego.

Choć pierwsze szkolenie zorganizowaliśmy w czerwcu roku 2005, początki naszej aktywności sięgają roku 2000, kiedy to rozpoczęliśmy działalność polegającą na opracowywaniu oraz organizacji programów profilaktycznych opartych na sekwencjach teatralnych, zaś od stycznia 2005 roku, programów multimedialnych już pod marką OTI.

Nasze początki zanurzone są w konwencji teatralnej, po której pozostała nam nazwa, dość egzotycznie brzmiąca na rynku szkoleń z zakresu prawa.

Słabość do formy artystycznej jednak pozostała – szkolenia OTI są jak monodramy, "spektakle jednego aktora", który przez wiele godzin potrafi skupić na sobie uwagę uczestników,
a niejednokrotnie wręcz "porwać widownię".

Nasi Wykładowcy to wybitni prawnicy – praktycy, charyzmatyczni "aktorzy".

Przez te wszystkie lata towarzyszymy i pomagamy Państwu w codziennej pracy, organizując szkolenia i konsultacje z zakresu ustawodawstwa, którego dobra znajomość jest niezbędna dla prawidłowej pracy ośrodka pomocy społecznej, tym samym właściwej pracy gminy, a co za tym idzie, całego kraju.

Prawo ciągle się zmienia, a my musimy podążać za tymi zmianami.

 

Pracowaliśmy podczas kadencji 4 Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej, 9 Prezesów Rady Ministrów, 15 ministrów właściwych do spraw zabezpieczenia społecznego, a w tym czasie Ministerstwo 6 razy zmieniło swoją nazwę.

Przesłanie, które zawsze nam towarzyszy, to przekazywać wiedzę zgodnie z aktualnym stanem prawnym, na ile to możliwe obiektywnie, z szacunkiem dla Państwa potrzeb i budżetu oraz z szacunkiem dla Prawa - rozumiejąc nieuchronność jego ewolucji.

Liczymy na szybkie spotkanie na jednym z naszych szkoleń – lista w zakładce "Aktualny harmonogram szkoleń".

Serdecznie pozdrawiamy!

 

Do zobaczenia
Zespół OTI

 

 

 

 

na zdjęciach wykorzystano
fragment obrazu
 "Widownia"
autor: Cyprian Nocoń