Przeciwdziałanie przemocy domowej. Pierwsze posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego - Na co zwrócić uwagę? O czym należy pamiętać?

PREMIERA 20.09.2023 G.10:00 (ŚRODA)

Bezpłatny webinar: Przeciwdziałanie przemocy domowej. Pierwsze posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego - Na co zwrócić uwagę? O czym należy pamiętać?
prowadzący: dr Piotr Piskozub

Webinar dostępny pod linkiem: youtu.be/Oj9tUQKDlFI?si=zr6eS0HOvDKP3Kzo

 

SPRAWDŹ nasze inne szkolenia

Jesteśmy największą w Polsce platformą e-learningową dla pracowników służb pomocowych i działów świadczeń

 

SUBSKRYBUJ nasz kanał na YouTube i bądź na bieżąco !

Subskrybując nasz kanał na YouTube i wybierając opcje dzwoneczek, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych filmikach oraz bezpłatnych webinarach które umieszamy w serwisie YouTube.

Nie zwlekaj SUBSKRYBUJ nasz kanał już teraz - wystarczy kliknąć :)
www.youtube.com/@OsrodekTworczejInterwencji
 

 

 

 

Wykładowcy

dr Piotr Piskozub

Doktor nauk prawnych, radca prawny, adiunkt w Katedrze Prawa Cywilnego UMCS w Lublinie, trener szkoleń prawnych; konsultant portalu Legalis w zakresie prawa pomocy społecznej; konsultant prawny kilkunastu ośrodków pomocy społecznej oraz punktów przeciwdziałania przemocy w rodzinie; w praktyce radcy prawnego specjalizuje się w prawie rodzinnym oraz prawie pomocy społecznej, reprezentując osoby fizyczne oraz organy administracji w postępowaniach sądowych oraz sądowo-administracyjnych.

Autor kilkunastu publikacji z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i prawa pomocy społecznej, w tym monografii naukowych pt.: "Świadczenia nienależnie pobrane w pomocy społecznej" oraz "Rozwiązania antykryzysowe w praktyce ośrodka pomocy społecznej", współautor publikacji "Vademecum dyrektora domu pomocy społecznej", a także autor licznych artykułów naukowych i rozdziałów w publikacjach zbiorowych (m.in.: "Umowa o finansowanie pobytu członka rodziny w domu pomocy społecznej – analiza obowiązującego stanu prawnego i postulaty de lege ferenda", "Rodzina wspierająca w świetle przepisów ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej", "Procedura odebrania dziecka na podstawie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Problemy praktyczne i postulaty de lege ferenda", "Rodzinnoprawne aspekty ochrony dziecka - ofiary przemocy w rodzinie").

Koordynator Szkolenia

OTI
tel.: 12 635 83 65
fax. 12 635 83 65